Модернізація сільських бібліотек

Фонд «Монсанто» виділить 1,8 млн гривень на реалізацію соціального проекту Української бібліотечної асоціації у 5 областях (Вінницькій, Житомирській, Рівненській, Полтавській та Черкаській). Проект, що став переможцем міжнародного грантового конкурсу Фонду, спрямований на перетворення 25 сільських бібліотек на сучасні інформаційні центри.
«Проект "Бібліотека — громада: відкритий простір" передбачає обладнання сільських бібліотек комп’ютерною та офісною технікою, поповнення бібліотечних фондів літературою, періодикою та іншими інформаційними ресурсами. Планується навчити працівників цих установ користуватися комп’ютерною технікою та ефективно використовувати інформаційні ресурси Інтернету», — повідомили у прес-службі компанії «Монсанто Україна».
Загальна мета проекту — створення сучасних центрів суспільної активності заради розвитку місцевих громад. Бібліотеки відберуть для участі в проекті через відкритий конкурс. Найближчим часом про нього оголосять на сайті Української бібліотечної асоціації.
«Ми раді, що Фонд "Монсанто" й надалі продовжує підтримувати соціальні проекти в Україні. Реалізація цього проекту допоможе відкрити світ знань та можливостей для багатьох мешканців сільської місцевості. Це має сприяти культурному, соціальному та економічному розвитку громад», — сказав Віталій Федьчук, керівник відділу з корпоративних питань та зв’язків з громадськістю «Монсанто Україна».
За його словами, зараз Фонд «Монсанто» знову приймає пропозиції проектів, спрямованих на розвиток сільських громад, для надання грантів. «Прийом триватиме до кінця серпня. Ми сподіваємося, що й цього разу українські громадські організації візьмуть активну участь у конкурсі», — додав пан Федьчук.