На базі РЦЗ відбулася зустріч з прийомними батьками

 
26 червня 2015р. на базі районного центру зайнятості відбулася зустріч із прийомними батьками з метою вирішення питань, які потребують допомогиз боку органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, яку провела директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Фаренюк. В заході брали участь заступник голови райдержадміністрації  Ольга Беседа, директор районного центру зайнятості Олена Котенко, начальник служби у справах дітей Олександр Стратійчук, лікар - гінеколог Світлана Мудранинець, спеціаліст районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Дорожанська.  Дана зустріч сприяла підвищенню компетентності батьків у вихованні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, допомогла батькам краще налагоджувати стосунки з дітьми, вирішувати проблеми у їх вихованні за допомогою професійних порад.
Тетяна Фаренюк  зазначила, що такі зустрічі є потрібними для батьків, адже дають можливість не тільки отримати фахову консультацію, пораду та підтримку, але і поспілкуватися у неформальній обстановці, обговорити зміни у житті сім’ї, віднайти шляхи подолання проблем, сприяють вирішенню труднощів, подоланню емоційного вигорання, обміну корисною інформацією у колі однодумців і забезпеченню якісного функціонування прийомних сімей.
Всі учасники групи зустрічей відмітили важливість та необхідність у подальшому проведенні  подібних заходів, для підвищення рівня власного професійного та виховного потенціалу, охоче підтримали ініціативу спеціалістів  запровадити систематичне проведення подібних зустрічей.