На щотижневій нараді- про актуальне
03.04.19

Перший тур президентських виборів пройшов прозоро і без системних порушень. Це дало можливість кожному з нас вільно зробити свій вибір. Так оцінив підсумки волевиявлення у першому турі виборів Президента України голова райдержадміністрації Сергій Пустовий сьогодні під час щотижневої наради з керівниками установ і організацій району. «Я дякую всім, хто долучився до підготовки і проведення виборів та кожному виборцю, хто 31 березня прибув на дільницю, аби віддати свій голос за кандидата у Президенти України. Сподіваюсь, ще більше людей візьмуть участь у другому турі виборів», – зазначив Сергій Пустовий.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ і організацій прозвітували за зроблене впродовж першого кварталу поточного року. Підсумовуючи, голова РДА дав окремі доручення та зазначив, що всім слід активно взяти участь у благоустрою відведених територій.