На щотижневій нараді- про другий тур виборів
23.04.19

Голова райдержадміністрації Сергій Пустовий під час щотижневої наради з керівниками установ і організацій району та структурних підрозділів РДА подякував жителям нашого району за активну участь у голосуванні під час другого туру президентських виборів.

«Дякую членам дільничних комісій, правоохоронним органам, органам місцевого самоврядування за високий рівень організації та сприяння у проведені волевиявлення чечельничан. Також моя подяка усім виборцям, незалежно від того, за кого ви проголосували. Ви продемонстрували, що є відповідальними громадянами, які  вболівають за майбутнє своєї держави», - сказав Сергій Пустовий.

Голова райдержадміністрації наголосив, що вільні й демократичні вибори є найбільшим завоюванням нашої держави. «Завдяки вільному волевиявленню громадян маємо нового президента України», - додав Сергій Михайлович.