На Вінниччині нормалізована ситуація в зоні надзвичайної ситуації
28.09.17

Станом на ранок, 28 вересня, ситуація в зоні надзвичайної ситуації нормалізована, відбуваються поодинокі вибухи, які не становлять загрози для місцевого населення.

За результатами проведеного засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, з 10:00 год відновлено рух автотранспорту по автодорозі М 21 «Житомир-Могилів-Подільський» та залізничного транспорту на перегоні Сосонка-Калинівка Південно-західної залізниці.

З 15:00 год після завершення обстеження піротехнічними підрозділами ДСНС населених пунктів, які потрапили в 5-кілометрову зону, буде організовано повернення людей до своїх домівок.

Для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, відновлення зруйнованих будівель та відшкодування завданих збитків постраждалим мешканцям Урядом України виділено 100 млн. грн.

Місцевими органами влади буде проведено подвірний обхід для оцінки збитків внаслідок надзвичайної ситуації.

З прибуттям населення розпочнеться відновлення енерго- та газопостачання.

Навчально-виховний процес в дошкільних та освітніх навчальних закладах розпочнеться з 2 жовтня поточного року.

Підрозділами ДСНС організовано роботу психологів з місцевими мешканцями, які постраждали внаслідок НС. Також організовано інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.


Офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації 
www.vin.gov.ua

123