На Вінниччині особливо динамічно розвивається будівництво житлового

На Вінниччині особливо динамічно розвивається будівництво житлового комплексу відповідно до реалізації державної програми забезпечення громадян доступним житлом
Зазначила під час прямого ефіру на ВОДТРК «ВІНТЕРА» перший заступник начальника Головного управління житлово-комунального господарства, енергетики та зв’язку облдержадміністрації Інна Бєлова.
Вона повідомила, що на початку року всі міста обласного значення і райони області включились у програму «Доступне житло» по будівництву 8-квартирних житлових будинків. У 2013 році облдержадміністрацією подано, а Міжвідомчою комісію Мінрегіону погоджено для участі у програмі 4 житлові будинки: 28-квартирний в с.Агрономічне Вінницького району, 24-квартирний у Тульчині, 9-квартирний в Оратові та 66-квартирний в Козятині. Готуються до подачі матеріали ще на 4 будинки.
Інна Бєлова наголосила на тому, що Вінниччина впевнено утримує лідерські позиції в Україні за кількістю укладених угод на участь у програмі «Доступне житло».
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА