На Вінниччині погоджено надання земельних ділянок ще 27 учасникам

 

На Вінниччині погоджено надання земельних ділянок ще 27 учасникам антитерористичної операції

24 березня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулося 31 засідання обласної комісії з питань надання земельних ділянок державної власності у власність або користування фізичним та юридичним особам.

На 31 засіданні комісії надано 15 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації. З них: 9 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, підготовлених Головним управлінням Держземагентства у Вінницькій області та 6 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, підготовлених Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації. 

В тому числі: про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки – 3, про продаж земельних ділянок – 2, про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) – 1, про скасування розпорядження голови Оратівської райдержадміністрації - 1, про надання земельних ділянок в постійне користування – 2, про поновлення договорів оренди землі водного фонду – 3, про надання в оренду земель водного фонду – 2, про деякі заходи щодо продажу права оренди на земельні ділянки водного фонду шляхом проведення земельних торгів – 1.

Крім того, на засідання комісії підготовлено питання погодження надання земельних ділянок 27 учасникам антитерористичної операції, визначеної Законом України «Про боротьбу з тероризмом». 
Під час роботи розглянуто всі питання винесені на порядок денний. За результатами роботи комісії погоджено 10 проектів розпоряджень облдержадміністрації з питань надання земельних ділянок державної власності у власність або користування фізичним та юридичним особам. А 5 проектів розпоряджень облдержадміністрації вирішено розглянути на наступних засіданнях комісії після додаткового вивчення. Також погоджено надання земельних ділянок 27 учасникам антитерористичної операції.
 
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА