На Вінниччині стовідсотково профінансовано програми соціального захисту

На Вінниччині стовідсотково профінансовано програми соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Як повідомили в департаменті соціального захисту облдержадміністрації, на Вінниччині проживає 90 062 особи, які мають статус відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». В тому числі 4832 учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 84241 потерпілих громадян, в т.ч. 16896 потерпілих дітей, 894 вдів громадян, смерть яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи, 95 учасників ліквідації інших ядерних аварій і катастроф, навчань із застосуванням ядерної зброї (прирівняні особи).

За рахунок коштів Державного бюджету України в області виконується 1 програма соцзахисту чорнобильців по 7 напрямках.

Станом на 01.10.2014 року профінансовано 32 622 599 грн. (100 % від кошторису).

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА