Надання експертої допомоги з боку Світового банку сприятиме

 

Надання експертної допомоги з боку Світового банку сприятиме підвищенню якості внутрішньопарламентських процедур та законодавчих актів - В.Гройсман

Надання експертної допомоги з боку Світового банку сприятиме підвищенню якості внутрішньопарламентських процедур та законодавчих актів.

Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман під час зустрічі з Директором Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові Чімяо Фаном.
В.Гройсман подякував Світовому банку за співпрацю, зазначивши, що ця поважна фінансова інституція є унікальним партнером у наданні країнам допомоги у подоланні економічних проблем та підтримці реалізації реформ, а також особисто пану Чімяо Фану за особисту роль у забезпеченні підтримки України.
На думку Голови Верховної Ради, основою для системних реформ, а також переходу Парламенту до системної та комплексної роботи над законопроектами може стати «План відновлення країни на 2015-2017», який нині опрацьовується Урядом і Національною радою реформ.

В.Гройсман також наголосив на важливості сприяння з боку Світового банку в організації Міжнародної конференції на підтримку України.
Голова Верховної Ради зазначив, що у процесі реалізації реформ дуже важливою є їхня оперативна підтримка на законодавчому рівні. «Моє завдання - створити локомотив проведення реформ, - сказав він. - Парламент має бути не типографією законів, а фабрикою реформ».
В.Гройсман наголосив на важливості здійснення фахової експертної оцінки законодавчих актів, покращенні системи їхньої розробки з урахуванням думки експертного середовища та громадських організацій, підготовки до розгляду у сесійній залі у парламентських комітетах. «Необхідно, аби всі процеси відбувалися прозоро і відкрито», - наголосив він.

У цьому контексті керівник Парламенту звернувся до пана Чімяо Фана з проханням надати відповідну експертну допомогу з боку Світового банку.
Своєю чергою, пан Чімяо Фан заявив про готовність Світового банку надати українському Парламенту таку експертну і консультативну допомогу.
Під час зустрічі також було обговорено питання щодо доцільності прийняття ряду законодавчих актів, спрямованих на покращення ситуації у фінансово-банківській та інвестиційній сферах.