Ніна Решетник : 94 % виконання районного бюджету за 9 місяців
24.09.19

Про наповнення місцевих бюджетів під час щотижневої наради повідомила начальник фінансового управління райдержадміністрації Ніна Решетник.

«На сьогодні ми маємо 94% - виконання  9-ти місяців районного бюджету і 96,5 % виконання селищного і сільських бюджетів району. 7 територіальних одиниць  повністю виконали свої кошториси: Берізко-Чечельницька, Білокамінська, Бондурівська, Бритавська, Куренівська, Рогізківська та Поповогребельська сільські ради і Чечельницька селищна рада. Найбільший відсоток виконання плану власних надходжень за 9 місяців у Рогізківській сільській раді – 132% », - зауважила  Ніна Решетник.

Голова райдержадміністрації Сергій Пустовий наголосив на недопустимості порушень податкового законодавства керівниками сільськогосподарських підприємств в частині своєчасності та повноти сплати податку на доходи фізичних осіб з орендної плати за земельні частки (паї). Так, згідно норм Податкового кодексу України, податок сплачується до бюджету під час виплати орендної плати.