Нове призначення
21.01.19

16 січня 2019 року у залі засідань районної ради  відбулося представлення нового начальника Гайсинського МРВ управління СБУ у Вінницькій області.

Ним став Кононенко Віталій Олександрович, підполковник, досвідчений офіцер Служби безпеки, учасник АТО. Новопризначеного керівника міжрайонного відділу представив заступник начальника управління СБУ у Вінницькій області Іщук Андрій Миколайович.

Як зазначив Андрій Іщук, новопризначений начальник служби безпеки району є досвідченим працівником, який тривалий час працював в органах безпеки. За його словами, саме  від скоординованих і узгоджених дій відділення, влади районів, які територіально підпорядковані міжрайонному відділу СБУ  та всіх силових структур  залежить  збереження політичної стабільності в регіоні, громадського спокою, зміцнення законності та правопорядку.

Голова Чечельницької райдержадміністрації Сергій Пустовий та голова районної ради Сергій П’яніщук, які були присутні на зібранні привітали Віталія Олександровича з призначенням і виразили надію на тісну співпрацю.

Нагадуємо, що у разі отримання інформації щодо намірів здійснeння протиправної діяльності на тeриторії району чи виникнeння питань, віднeсeних до компeтeнції СБУ, ви можетe звeрнутись за телефоном «гарячої лінії (0432) 53-13-09 або (0432) 61-13-59. Інформація, що надійдe до СБУ будe перевірена.

 

123