Обговорення перспективного плану розвитку с.Білий Камінь
21.01.19

17 січня відбулось обговорення перспективного плану розвитку територіальної громади села Білий Камінь на 2019-2021 роки. З жителями села зустрівся голова райдержадміністрації Сергій Пустовий. Він повідомив громадськості, що у Чечельницькому районі було створено Раду регіонального розвитку при районній державній адміністрації, якою  розроблено план розвитку району. «Більше 60 проектів планується реалізувати у найближчі три роки. Зокрема, це стосується капітального і поточного ремонтів закладів освіти, культури, охорони здоров’я, а також ремонт доріг та реалізація екологічних проектів», - зауважив Сергій Михайлович. 

Перед зібранням виступив сільський голова с.Білий Камінь Володимир Фурман. Він коротко доповів про проведену роботу та виконання планових показників по надходженню коштів до місцевого бюджету у 2018 році. Перспективним планом розвитку громади на 2019-2021роки передбачається ремонт центральної дороги, реконструкція сільського будинку культури та встановлення баків для роздільного збору твердих побутових відходів.

Усі присутні на публічному обговоренні схвалили перспективний план розвитку територіальної громади, адже все, що буде зроблено, сприятиме соціально-економічному та культурному розвитку села, покращенню екологічної ситуації.

123