Обговорення проекту переліку госпітальних округів
18.10.17

Міністерство охорони здоров'я України 10 жовтня 2017 року винесло на публічне обговорення проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Вінницької області», згідно з яким на Вінниччині планується створити 4 госпітальних округи:

Північний госпітальний округ - до його складу увійдуть всі заклади охорони здоров’я, що забезпечують надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню (далі - заклади), розміщені на території:

- міст Вінниця, Жмеринка, Козятин, Хмільник;

- районів: Вінницького, Жмеринського, Іллінецького, Калинівського, Козятинського, Липовецького, Літинського, Немирівського, Оратівського, Погребищенського, Тиврівського, Хмільницького.

Західний госпітальний округ - заклади, розміщені на території:

- міста Могилів-Подільський;

- районів: Барського, Могилів-Подільського, Мурованокуриловецького, Чернівецького, Шаргородського, Ямпільського.

Південний госпітальний округ - заклади, розміщені на території:

- районів: Крижопільського, Піщанського, Томашпільського,Тульчинського.

Східний госпітальний округ - заклади, розміщені на території:

- міста Ладижин;

- районів: Бершадського, Гайсинського, Теплицького, Тростянецького, Чечельницького.

Докладніше - за посиланням http://www.moz.gov.ua/ua/portal/Pro_20171010_0.html

Джерело: офіційний веб-сайт МОЗ України