Очільники району вітали представників місцевих ЗМІ

З нагоди професійного свята – Дня журналістики, керівництво району – голова райдержадміністрації М. Качинський та голова районної ради С. Шепітко вітали працівників редакції районної газети «Чечельницький вісник» та ТРК «Подільські комунікації». Звертаючись до журналістів, голова райдержадміністрації М. Качинський сказав: «Професія журналіста має на меті доносити до людей правду, примножувати в світі добро, боротися за справедливість, захист конституційних прав громадян. Журналіст, перебуваючи у вічному пошуку, завжди вирізняється в суспільстві особливим сприйняттям дійсності. Ваш професіоналізм покликаний  правдиво та об’єктивно відображати факти. Завдяки вашій праці жителі району завжди в курсі останніх подій в економіці, культурі, освіті, медицині, мистецтві, спорті. Ви вносите значний вклад в розвиток та виховання патріотизму, моральних цінностей, прав і свобод громадян». До слів привітань Миколи Францовича приєднався і голова районної ради С. Шепітко. Побажавши міцного здоров’я, цікавих тем та співрозмовників, нових творчих пошуків,  втілення у життя всіх задумів, планів і мрій, керівники району вручили представникам місцевих ЗМІ цінні подарунки.