Онлайн нарада з метою підвищення якості соціальної роботи
18.11.20

17 листопада проведено нараду з працівниками центрів соціальних служб та об’єднаних територіальних громад, які організовують та здійснюють соціальний супровід прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Захід проведено в режимі онлайн Вінницьким обласним центром соціальних служб з метою підвищення якості соціальної роботи, спрямованої на забезпечення індивідуальних потреб дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Від Чечельницького району прийняли участь у вищевказаному заході : педагог соціальний районного центру соціальних служб  Катерина Лисенко та прийомні батьки Валентина Сивак, Олександр Кучеренко.