Пам'ять заради майбутнього
28.10.20

28 жовтня відзначаємо День визволення України від фашистських загарбників. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій війні.

В рамках відзначення 76-ї річниці визволення України від фашистських загарбників у районній дитячій бібліотеці було проведено ряд заходів: викладка літератури «У серці народу - вічно і поіменно», бесіда у книжкової виставки "Рокам ніколи пам’яті не стерти" . В районній державній адміністрації оформлено виставку художньо-публіцистичної літератури про внесок вінничан та чечельничан у перемогу в Другій світовій війні.

Проведені заходи допомагають поринути у ті часи та події, які ми не маємо права забувати, заради процвітання України та її мирного майбутнього.