Пам'яті Небесної Сотні
25.02.19

20 лютого до 5 –ї річниці Революції  гідності дитяча бібліотека підготувала ілюстровану змістовну виставку-реквієм. Це посвята тим учасникам  Революції  гідності, які віддали найцінніше - своє життя- заради того, аби Україна та всі ми встали з колін.

Щоб почали змінювати свою державу, а наші діти та онуки дістали змогу жити в іншій країні. Наші юні читачі довго знайомилися з книгою «Небесна Сотня», вона їм дуже сподобалася.

Герої цієї книги – звичайні люди з різних куточків нашої держави. Вони дуже різні – заробітчани, науковці, підприємці, вчителі. Якби не Майдан, вони б ніколи не зустрілися. Це він об’єднав  їх, зробив побратимами та  «воїнами-світла».

Ця  книга написана заради того, аби пам’ять про величезну самопожертву  героїв Небесної сотні назавжди залишилася в серцях українці.

Кравець Тетяна, бібліотекар дитячої бібліотеки