Персональна увага кожному ветерану!
11.05.16

Голова районної ради Сергій П’яніщук  напередодні Дня пам’яті та  примирення  і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відвідав ветеранів, які брали безпосередню участь в бойових діях в період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. Зокрема, 5 травня – жителів смт.Чечельник: Маліцького Петра Феліксовича ( цього дня йому виповнилося 95 років), Оленича Олександра Кириловича, Чернієвського Андрія Григоровича, Родак Надію Степанівну; 6 травня – жителів с.Берізки-Чечельницькі: Зайченка Григорія Макаровича, Мельника Андрія Івановича, Стрижака Івана Федоровича, Юрченка Андрія Федоровича, Юраша Василя Андрійовича.

Разом з головою районної ради квіти, грошову матеріальну допомогу, продуктові набори вручали: голова ради ветеранських організацій району    Мазурик С.В., голова  районної організації інвалідів війни Дудник А.А., голова селищної ветеранської організації П’яніщук В.П., селищний голова        Палісіка С.А., секретар селищної ради Схабовський В.Л., сільський голова Гричулевич Л.В., представники СФГ «Гулове» та Берізецької філії ПП МТС, редактор районної газети Дяков П.С.

На адресу ветеранів звучали найтепліші слова подяки за їх подвиг, а також щирі побажання здоров’я та довгих років життя в мирі, злагоді та достатку.