Підготовка до 10 сесії районної ради
24.02.17

24.02.2017 під головуванням П'яніщука С.В.,голови районної ради, відбулося спільне засідання комісії з питань бюджету та комунальної власності, комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики ,зміцнення законності і правопорядку та президії. На засідання було запрошено начальника фінансового управління райдержадміністрації Н.О.Решетник, яка ознайомила присутніх з блоком бюджетних питань,що виноситимуться на розгляд сесії районної ради. Щодо інших питаннь порядку денного 10 сесії районної ради присутніх поінформував  Сергій П'яніщук, детально зупинившись на кожному. Депутати ефективно попрацювали , підтримали всі проекти рішень і рекомендували винести їх на розгляд 10 сесії 7 скликання.