Підсумки фестивалю «Проліски надії – 2018»
22.03.18

14 березня відбувся зональний обласний фестиваль вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2018». На сцені КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №1»  різножанрові таланти представили найкращі освітянські колективи району.

До концертної програми увійшли 9 номерів вокального жанру.

Своєю творчістю в цей день поділилися: хор вчителів та учнів КЗ «Поповогребельська СЗШ І-ІІІ ст.» під керівництвом П.Краснянського, хор учнів КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №1» керівник Л.Федотова, ансамбль учнів КЗ «Вербська СЗШ І-ІІІ ст.» керівник В.Делікат, ансамбль вчителів КЗ «Рогізківська СЗШ І-ІІ ст.» керівник В.Денисюк, гурт «Струни серця» керівник Ю.Бащак, дует Л. Федотової та В. Федотової, дует учнів КЗ «Вербська СЗШ І-ІІІ ст.» керівник В.Делікат, чоловічий ансамбль КЗ «Поповогребельська СЗШ І-ІІІ ст.» під керівництвом П.Краснянського.

Творчий звіт району вирізнявся майстерно вибудованою концертною програмою, гарною режисурою та високим виконавським рівнем творчих колективів.

Директор Вінницького обласного Будинку культури учителя Т.І.Мельник,  начальник відділу освіти Г.В.Деменчук  привітали усіх з успішним завершенням фестивалю.

Цікаві номери, яскраві костюми, чудове виконання пісень нікого не залишили байдужими.

Дякуємо усім учасникам за гарні емоції!!!