Підсумки фотоконкурсу «Природа через об’єктив»
16.03.18

Сьогодні, 16 березня 2018 року, в приміщенні адмінбудинку НПП «Кармелюкове Поділля», відбулись підсумки фотоконкурсу «Природа через об’єктив», на тему «Цікавий світ тварин», який тривав з 15 жовтня 2017 року по 28 лютого 2018 року. На адресу Парку було надіслано 50 робіт із Вінницької, Черкаської та Київської областей.

Протягом чотирьох місяців фотографи-любителі і професіонали надсилали світлини тварин: розумних і кумедних, відданих та незалежних... Ми отримали світлини з подорожей по заповідниках і зоопарках. Дехто з фотографів зробив цікаві знімки у парку, на вулиці чи, навіть, у себе вдома. Дякуємо за цікаві та несподівані епізоди з життя тварин, які ви побачили крізь об’єктив фотокамер та якими поділилися з нами.

Настав час підбити підсумки. До визначення переможців долучилося й спеціальне журі:

голова - Олег Нич, позаштатний фотокореспондент газети «День»,  член національної спілки журналістів України, лауреат міжнародних фотоконкурсів,

Ганна Дудник – головний природознавець Парку, заступник директора Парку,

Людмила Терезюк – методист КЗ «Чечельницький районний методичний центр»,

П’яніщук Олеся – головний спеціаліст сектору інформаційної політики і комунікацій з громадськістю організаційного відділу апарату райдержадміністрації,

Світлана Ситник – директор районного будинку дитячої творчості.

Отже, переможці:

І місце – «Дбайливий чорногуз – тато приніс їжу для своїх маляток», автор Нагірняк Микола, 56 років смт Чечельник

ІІ місце –  «Пізнай мене», автор Совгіра Марина, 31 рік, м. Умань Черкаська область

ІІІ місце – «А білочка-чепурушка заховала свої вушка», автор Нагірняк Микола, 56 років смт Чечельник

Глядацькі симпатії –«Чепура мала. Джарилгач», автор Єпішін Віктор, 24 роки, м. Фастів Київська область

Роботи цих авторів визнано найвдалішими. На їхніх авторів чекають призи. Вітаємо переможців!

Приз глядацьких симпатій