Підведено підсумки комплексної перевірки
20.06.19

14 червня  в  актовій  залі райдержадміністрації відбулось  підведення  підсумків  комплексної  перевірки  стану  цивільного  захисту, пожежної, техногенної безпеки  на  території  району, яка  була  проведена  комісією  головного  управління  ДСНС України  у Вінницькій  області     з 11 по 14 червня цього  року.

У  своєму  вступному  слові  голова райдержадміністрації С. Пустовий  наголосив   що  органи  влади  та  місцевого  самоврядування повинні    зробити  все  щоб  жителі  району  були  захищені  від надзвичайних  ситуацій. Для  цього  має  вестись серйозне  планування  діяльності, забезпечено  матеріальні  резерви, посадові  особи  мають  постійно  вдосконалювати  свої  знання.

Було  детально  проаналізовано  відеоматеріали  з  проведення  відпрацювання  учбово-ввідного  завдання  з  ліквідації  умовної  пожежі  на  автозаправній  станції  в  смт. Чечельник. Заступник  начальника  оперативно-координаційного  центру  ГУ ДСНС  у Вінницькій  області підполковник служби  цивільного  захисту Білоус І.Й.  прокоментував дії  служб  та  дав  свої  пропозиції  по  покращенню  роботи.

Голова  комісії,   полковник  служби  цивільного  захисту Сторожук О.М.  звернувася  до  сільських  голів  з пропозицією  створення  підрозділу  місцевої  пожежної  охорони та  центрів  безпеки  громадян, що  дасть  можливість   значно  швидше  реагувати  на  пожежі та  інші надзвичайні  події. Наголосив на  адміністративній  відповідальності  посадових  осіб, які  не  усунуть  недоліки,  що  були  виявлені.

Інформацію  про  результати  перевірки  до  присутніх  довів  заступник голови  комісії,   підполковник  служби  цивільного  захисту  Гладій М.В.

Райдержадміністрацією  заплановано  у  найкоротші  терміни  розробити  план  усунення  недоліків, організувати  контроль  за  його  виконанням.

Завідувач  сектором цивільного захисту райдержадміністрації Олег Шестаківський