План розвитку громад обговорили у трьох селах
22.12.18

Сьогодні, 21  грудня, у селах Бондурівка, Рогізка і Тартак відбулося обговорення та затвердження планів перспективного розвитку їхніх підвідомчих територій на 2019-2021 роки.

Серед головних завдань, над якими першочергово працюватимуть зазначені органи місцевого самоврядування протягом наступних трьох років, - проведення ремонтів об’єктів соціальної сфери та доріг, будівництво водогонів та облаштування майданчиків для роздільного збору твердих побутових відходів.

Так, у Бондурівській територіальній громаді планують провести реконструкцію водогону та водонапірної вежі, здійснити поточний ремонт дороги по вулицях Шкільна та Івана Франка, встановити дитячий ігровий майданчик та облаштувати 10 майданчиків для роздільного збору твердих побутових відходів.

До переліку питань, над якими працюватиме у 2019-2021 роках Рогізківська сільська рада, увійшли: капітальний ремонт дороги  по вулиці Центральна, протяжністю 3,6 км, поточний ремонт сільського будинку культури та облаштувати 14 майданчиків для роздільного збору твердих побутових відходів.

Тартацька громада запланувала встановлення спортивно-ігрового майданчика по вулиці Покровська, укріплення двох містків через річку по вулицях Шевченка і Покровська та облаштувати 19 майданчиків для роздільного збору твердих побутових відходів. Спілкуючись із жителями села, заступник голови райдержадміністрації Ольга Беседа відмітила позитивні зрушення у розвитку громади, бажання бачити свою маленьку Батьківщину європейського зразка.

Із педагогічними колективами шкіл, працівниками соціальної, культурної і медичної сфери сіл Бондурівка та Рогізка зустрівся перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Савчук. Віталій Володимирович зазначив: «Ми бачимо позитивний приклад роботи ОТГ у сусідніх районах. Задля втілення цих та інших планів у життя маємо об'єднатися і створити дві ОТГ у нашому районі».

  

123