Позачергова 6 сесія 7 скликання
08.08.16

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 05.08.2016  № 39 та керуючись пунком 4 статті 46, пунктом 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  10 серпня 2016 року о 9 год   в приміщенні районної ради скликається  позачергове засідання  6  сесії  районної  ради  7 скликання . Запрошуються депутати обласної ради, заступники голови, керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації, селищний, сільські голови, керівники підприємств,установ,організацій району,представники засобів масової інформації, політичних партій і громадських організацій. На розгляд позачергового пленарного засідання виносяться наступні питання порядку денного :

1)  Про хід виконання районної Комплексної програми підтримки сімей учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням 25 сесії районної ради 6 скликання від 23 квітня 2015 року № 333 (зі змінами).

2) Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селища Чечельницького району цілісного майнового комплексу комунальної установи «Чечельницька лікарня планового лікування».

3)Про затвердження договорів про передачу видатків і міжбюджетних трансфертів з сільських бюджетів до районного бюджету.

4) Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 18.12.2015 року № 8 «Про районний бюджет на 2016 рік».

5) Про редактора КП «Районна газета «Чечельницький вісник» Чечельницької районної ради Вінницької області».