Премєр-міністр України Арсеній Яценюк прийняв виконавчого

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк прийняв виконавчого директора Світового банку

У п’ятницю, 30 травня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк прийняв виконавчого директора Світового банку Франка Хемскерка.
Глава Уряду високо оцінив результати засідання Ради виконавчих директорів Світового банку 22 травня, на якому були схвалені три нові проекти для України на загальну суму 1.48 млрд. доларів США.
Арсеній Яценюк підтвердив прагнення Уряду України до подальшого розширення сфер проектної діяльності групи Світового банку в нашій державі.
Франк Хемскерк, який є членом Ради виконавчих директорів Світового банку від групи держав, до якої входить Україна, підкреслив важливість діяльності міжнародних фінансових інституцій для підтримки курсу реформ в Україні в поточний складний період.