Президент України нагороджений найвищою нагородою Саудівської Аравії
01.11.17

Король Саудівської Аравії Салман бін Абдулазіз Аль Сауд нагородив Президента України Петра Порошенка найвищою нагородою у Саудівській Аравії - орденом Короля Абдулазіза.

Церемонія нагородження відбулася у королівському палаці Аль-Ямама у Ер-Ріяді в рамках офіційного візиту глави держави до Королівства Саудівська Аравія.

“Хранитель Двох Святинь - Король Саудівської Аравії Салман бін Абдулазіз Аль Сауд нагороджує Президента України Петра Порошенка найвищою нагородою у Королівстві Саудівська Аравія - Орденом Короля Абдульазіза”, - повідомив диктор під час церемонії.

Як повідомлялося, Президент України разом з дружиною Мариною Порошенко перебуває з дводенним офіційним візитом у Королівстві Саудівська Аравія.