Прибираємо після зими
24.03.16

На території Чечельницького району розпочався благоустрій територіальних громад. Щовесни жителі дружно прибирають свій населений пункт та обочини під’їзних доріг. Цьогоріч, не зважаючи на затяжну весну, роботи по благоустрою в самих громадах розпочалися ще в лютому, а з настанням весни – і поза населеними пунктами. Працівники підприємств, установ і організацій прагнуть зробити чечельниччину чистою і привабливою. Задля цього 23 березня вийшли на суботник колективи медичних установ, управління соціального захисту населення, територіального центру обслуговування одиноких громадян, райдержадміністрації, районної ради, фінансово управління, держказначейства, податкової інспекції, пожежної частини, інші. Закликаємо всіх небайдужих долучитися до цієї доброї справи.