Привітання державних службовців
23.06.16

Шановні державні службовці!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня державної служби!

На вас покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання завдань і функцій держави. Разом з тим, ви виступаєте єднальною ланкою між владою та народом, оскільки знаєте його проблеми, шукаєте шляхи їх вирішення. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них розуміння й компетентності.

Ваша щоденна праця потребує неупередженості, бажання служити людям і справжньої самовідданості державним інтересам. Тож, нехай ваші професійні зусилля зміцнюють нашу державу, створюють усі умови для побудови громадянського суспільства та будуть нагородженні довірою й повагою громадян!

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя , миру, високої професійної майстерності! Нехай з вами завжди буде мудрість, витримка і сила духу, які допоможуть у розбудові нашого району, країни.

З повагою,

Голова райдержадміністрації                  Голова районної ради