Привітання Голови Верховної Ради України В.Гройсмана

Шановні співвітчизники!
Щиро вітаю вас з 25-ю річницею прийняття Декларації про державний суверенітет України.
Саме з цього справді доленосного для нашої Вітчизни документа, за який у липні 1990-го року проголосувала Верховна Рада України, розпочався наш великий і непростий шлях до незалежності, усвідомлення власної автентичності та здобуття, майбутніх перемог, іноді занадто дорогою ціною.
Чи не найбільшим надбанням Декларації є те, що саме тоді, вже чверть віку тому, було вперше визначено положення про громадянство і юридично закріплено, що саме громадяни всіх національностей становлять народ України.
Так, Декларація стала провісником української незалежності. А сьогодні ми знову виборюємо власний державний суверенітет. І за останній рік довели всьому світу, що наша країна є єдиною та неділимою, що Донбас і Крим є українськими. Переконаний, ми зробимо все для того, щоб вони якнайскоріше повернулись до складу Української держави.
Слава Україні!
Володимир ГРОЙСМАН