Привітання керівництва району з Днем медичного працівника
16.06.16

Шановні медичні працівники!
Прийміть найщиріші слова вдячності за вашу нелегку працю та поздоровлення з професійним святом!
З самого народження і протягом усього життя ми опиняємося під пильною увагою лікарів, оточені турботою обслуговуючого персоналу. Як багато душевної теплоти і терпіння, співчуття і ласки потрібно від медичних працівників для надання своєчасної допомоги людям, що страждають від різних недуг. Завдяки знанням і вмілим діям лікарів сьогодні можливе лікування від будь-якого захворювання.
На вас накладена величезна відповідальність за життя і здоров'я. Знаємо, що праця лікарів, фармацевтів, медичних сестер, санітарок нелегка, але вона завжди почесна, і наші медики в більшості своїй - люди, віддані обраній професії, вірні клятві Гіппократа.
Сьогодні вкладаючи чимало бюджетних коштів у розвиток медицини нашого району, ми усвідомлюємо всю відповідальність перед жителями Чечельниччини за лікування та профілактику захворювань.
На честь професійного свята Дня медичного працівника прийміть добрі побажання здоров'я і щастя, миру і благополуччя вам і вашим близьким!

Голова райдержадміністрації                    Голова районної ради

С.Пустовий                                                   С.П’яніщук