Привітання керівництва району з нагоди Дня захисника України

Шановні жителі Чечельницького краю!
У національне свято – День Українського козацтва та світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою, цього річ вперше, відповідно Указу Президента України П. Порошенка відзначається – День захисника України. Цей день завжди належно підкреслював велике історичне значення козацтва в боротьбі за утвердження української державності, а сьогодні, в нелегкі часи для нашої країни, коли десятки тисяч синів та дочок знову стали на її захист, на захист сучасного процесу державотворення, 14 жовтня ознаменовано ще й Державним святом.
Не забуваймо, що виховані на найяскравіших сторінках справжньої української історії, на славних життєвих прикладах героїв-українців минувшини і сьогодення, на почутті самоповаги багатьох поколінь українців, маємо відчувати велику гордість за наш Український народ, за нашу Україну, стати її надією, її опорою, її оберегом.
Тож щиросердно зичимо всім українським родинам миру, щастя, здоров’я, наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля світової слави України.
 
Голова Чечельницької районної
державної адміністрації                                         Сергій Пустовий
 
Голова Чечельницької районної ради               Сергій Шепітко