Привітання керівників району з Днем фізичної культури і спорту
17.09.19

Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники і уболівальники спорту!

Щиро вітаємо вас з Днем фізичної культури і спорту!

Відомо, що заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, благородство. Тому сьогодні органи влади і місцевого самоврядування приділяють неабияку увагу розбудові саме цієї галузі, розуміючи, що лише за здоровою нацією – майбутнє України.

Переконані, що саме фізкультура і спорт є для людини джерелом здоров'я, чудового настрою й оптимізму. Отож немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя сприяє здійсненню багатьох добрих справ, подальшому розвитку найкращих традицій району, області, країни.

На Чечельниччині зростає популярність масової фізичної культури, примножуються багаті спортивні традиції, а спортсмени гідно представляють нашу державу на найпрестижніших спортивних аренах.

Нехай для кожного з вас фізкультура і спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості.

Бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури.

З повагою,

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради