Привітання керівників району з Днем рятівника
17.09.20

Шановні рятівники!
Щиро вітаємо вас з вашим професійним святом!
Це свято людей, які щодня стоять на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф. Вони щомиті готові прийти на допомогу людині, яка потрапила в надзвичайну ситуацію.
 Сьогодні працівники ДПРС-33 смт Чечельник  управління ДСНС України у Вінницькій області гідно виконують поставлені державою завдання. Під час ліквідації пожеж, наслідків стихійних лих працівники пожежно-рятувальних формувань та сил цивільного захисту району неодноразово доводили свою високу професійність. Приклади вашої відваги та рішучості, виявлені під час виконання службових обов’язків, свідчать про те, що в строю ДСНС об’єднані сильні духом, загартовані часом і випробуваннями сміливі та мужні люди.
    Від імені районної державної адміністрації, районної ради та всіх мешканців району висловлюємо щиру вдячність усім рятувальникам району за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку.
      Бажаємо усім вам доброго здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!
З повагою,
 
Голова райдержадміністрації           Голова районної ради
Олег ХРАНОВСЬКИЙ                       Сергій П'ЯНІЩУК
123