Привітання керівників району з Вербною неділею
12.04.20

Навесні, коли пробуджується природа, набираючись життєвої наснаги, ми святкуємо велике християнське свято — Вхід Господній у Єрусалим або Вербну неділю.

Вважається, що саме сьогодні вербові галузочки при освяченні набувають чудодійних властивостей, які в подальшому оберігатимуть оселю.

А ще в цей день християни, ввійшовши до хати, б’ють один одного такою свяченою вербою, примовляючи:

Не я б'ю - верба б'є,

За тиждень Великдень!

Вербна неділя — це ще один привід для нас замислитися бодай на мить і оцінити свої вчинки, звернутися до Господа з молитвою, побажати всього найкращого нашим друзям та рідним, щоб уже за тиждень зі світлими почуттями зустріти свято Великодня!

У цей особливий день, що прийшов до нас з біблійних часів, хочемо побажати вам благополуччя, любові і щастя. Добро, радість і благоденство нехай будуть завжди поруч з вами. Нехай сам Господь береже вас і охороняє на життєвому шляху.

З повагою,

Перший заступник голови РДА                    Голова районної ради