Привітання з Днем автомобіліста і дорожника
28.10.16

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства району!

Від імені районної державної адміністрації, районної ради щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем автомобіліста та дорожника.

Сьогоднішнє свято – це свято професіоналів і автолюбителів, всіх, від кого залежить комфорт та безпека пасажирів, своєчасність здійснення перевезень, успішний розвиток галузей народного господарства

Саме на Вас покладаються важливі завдання високоякісних перевезень та розширення автомобільних мереж, що є вагомим внеском у зміцнення нашої держави.

Переконані, що і надалі Ви докладатимете всіх зусиль для того, щоб вдосконалювати свої професійні навики, впроваджувати новітні технології, розробляти нові послуги та маршрути.

Бажаємо щоб Ваша праця, шановні автомобілісти і дорожники, приносила Вам радість та задоволення, а кожен день, проведений за кермом, відкривав перед Вами нові перспективи.

Здоров’я, добробуту Вам і Вашим рідним!

З повагою,

Голова                                                             Голова