Про булінг лідерам учнівського
23.04.19

За участю психолога районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірини Трачук  та фахівця із соціальної роботи Наталії Горощук 19 квітня 2019 року на базі Чечельницького районного будинку дитячої творчості  відбувся районний збір лідерів учнівського самоврядування. Іриною Трачук  було проведено тренінгові заняття на тему : «Булінг : що потрібно знати і як діяти». В ході тренінгу використовувались гра «Біла ворона» та  вправа «Займи позицію». Учні мали змогу наглядно побачити та відчути ситуацію, коли в колективі хтось відсторонений від інших та обговорити що він почуває при цьому. Ірина Трачук наголосила про масштабність випадків вчинення булінгу та про відповідальність, яку несуть особи згідно оновленого чинного законодавства. Наостанок діти заповнили анонімне анкетування та отримали від фахівця із соціальної роботи Наталії  Горощук буклети та листівки.

Психолог РЦСССДМ Ірина Трачук