Про гендерну політику та попередження насильства в сім'ї
25.02.19

За участю психолога районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Трачук І.М. та фахівця із соціальної роботи Горощук Н.В.,21 лютого  2019 року на базі Чечельницького районного центру зайнятості відбулась просвітницько- профілактична бесіда з питань гендерної політики та попередження насильства в сім’ї для осіб, що перебувають на обліку у службі зайнятості.

Учасники заходу мали можливість підвищити рівень поінформованості з питань гендерної рівності чоловіків і жінок,закріпленої на законодавчому рівні. Також Ірина Трачук розповіла про зміни,внесені до законодавства, щодо попередження та запобіганню домашнього насилля. Учасники заходу мали змогу дізнатись про механізм дії суб’єктів щодо виявлення насильства та запобіганню його повторення,а також про запровадження корекційних програм для осіб, які вчинили насильство в сім’ї.

Наостанок учасники заходу отримали інформаційні буклети та контакти для зв’язку,аби звернутись з особистих питань.

Психолог РЦ СССДМ   Ірина Трачук