Про надання матеріальної допомоги жителям району
19.04.16

19 квітня 2016 року під головуванням заступника голови районної ради Н. Крук та за участі заступника голови районної державної адміністрації В.Савчука відбулось засідання комісії по наданню матеріальної допомоги людям, що потребують лікування та поліпшення матеріальних  умов при районній раді.На розгляд комісії винесено питання про призначення матеріальної допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах. Загальна сума призначеної допомогиу квітні склала 8,5 тис. грн, з 50,0 тис. грн., які передбачено для  виплати допомоги у 2016  році.Слід відмітити,що загалом сума призначеної допомоги  за березень та квітень 2016 року складає 29 тис.грн .Рішенням комісії під різні категорії захворювань, а усі громадяни звертались по допомогу на лікування, вирішено призначити різні  суми. До уваги брались важкість захворювання, матеріально-побутовий стан заявників.