Про підготовку до осінньо-зимового періоду
22.09.17

21 вересня 2017 року відбулось засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів  соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Савчук за участю начальника Гайсинського відділення інспекції Держенергонагляду у Вінницькій області – старшого державного інспектора  Яроцького Максима.

Засідання відбулось відповідно розпорядження голови райдержадміністрації від 27 квітня 2017 року №152 «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів  соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років», яким було затверджено перелік першочергових робіт та заходів, спрямованих на безпроблемне проходження опалювального сезону.

В ході роботи були розглянуті питання щодо готовності району до опалювального сезону 2017-2018 років.

Начальник відділу освіти Деменчук Галина розповіла про завершення поточних ремонтних робіт в приміщеннях навчальних закладів. В школах функціонує 12 котелень, в 5 школах пічне опалення. Два котли Гефест-профі-S300, що встановлені в Ольгопільській СЗШ І-ІІ ст., пройшли реєстрацію в Управлінні праці у Вінницькій області, продовжуються роботи по введенню в експлуатацію двох котлів Гефест-профі-U350 у Чечельницькій СЗШ І-ІІІ ст. №1. На сьогодні завезено 40 % вугілля, 69% дров, 100% соломи від запланованих обсягів.

Впроваджуються технології енергозбереження.

Встановлено енергозберігаючі вікна

-         в Чечельницькій СЗШ І-ІІІ ст. №1 – 14 вікон на суму 57 тис.грн.;

-         в Чечельницькій СЗШ І-ІІІ ст.  №2 – 12 вікон на суму 60 тис.грн.;

 Тривають роботи  по встановленню таких вікону Поповогребельській СЗШ  І-ІІІ ст. ( на суму 110 тис. грн.) та  у Каташинській СЗШ І-ІІ ст. ( на суму 138 тис. грн.) .

Розпочато проведення закупівлі через систему електронних торгів по  капітальному ремонту (заміна віконних блоків) в приміщенні Чечельницької СЗШ І-ІІІ ст.  №2 (очікувана вартість закупівлі 130 тис. грн.).

            Реалізуються   проекти, які  здобули перемогу у 2 районному конкурсі проектів розвитку територіальних громад:   

-         «Енергозбереження  через оновлення  системи   опалення»  – ремонт  теплотраси   Демівської СЗШ (44,97  тис. грн.);

-         «Через       енергозбереження      до       покращення        якості  

позашкільної  освіти» – ремонт  стелі в приміщенні   станції  юних натуралістів (65,6 тис. грн.). 

Відбувся аукціон по закупівлі  «Поточний ремонт   (утеплення фасадів Чечельницького    районного   БДТ    в смт. Чечельник, Чечельницького   р-ну Вінницької обл.)»(бюджет проекту–  172 тис.грн.).

Могила Сергій, головний лікар КУ «Чечельницька лікарня планового лікування», доповів, що роботи виконуються згідно розробленого плану заходів з підготовки установи до роботи в осінньо-зимовий період. Здійснено перевірку зовнішньої та внутрішньої тепломереж, проведено гідравлічне випробовування водогрійних котлів. Здійснено розрахунки потреби твердого палива на опалювальний сезон 292,9 тонн (враховано залишок на 01.09.2017 р – 50,4 т), проведено відкриті торги для придбання вугілля марки ДГ-13-100 в кількості 181 тонн. Кошторисні призначення для закупівлі вугілля у 2017 році становлять 362,8 тис. грн.

Завідувач господарством КЗ «Чечельницький РЦ ПМСД» Смішко Володимир доповів, що з метою своєчасної та якісної підготовки медичних закладів сімейної медицини району до опалювального сезону 2017-2018 років було розроблено та затверджено заходи та визначено відповідальних працівників для організації робіт та недопущення технологічних порушень в ході проведення опалювального сезону, розроблено та затверджено план підготовки центру до проведення опалювального сезону, затверджено комісію, наказ на проведення відповідних робіт.

Проведено поточні ремонти (в тому числі і котелень) в амбулаторіях, ФАПах, ФП та медпунктах. Проведено обстеження, випробовування та налагодження всіх систем опалення. З усіма працівниками проведено навчання та інструктажі з охорони праці та пожежної безпеки.

Про підготовку закладів культури до осінньо-зимового періоду та впровадження енергозберігаючих технологій розповіла Швець Наталя - в.о. начальника відділу культури і туризму. На сьогодні вже здійснено заміну більше 50 відсотків вікон закладів культури. На опалювальний сезон заготовлено 5 тонн вугілля для дитячої музичної школи (при плані 13 т).

Мартинюк Станіслав, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, розповів про забезпечення учасників АТО дровами, роботу територіального центру по обстеженню домівок та ремонту пічного опалення одиноких престарілих громадян нашого району, забезпечення їх дровами та вугіллям. Також Станіслав Миколайович надав інформацію щодо одержання жителями нашого району субсидії на опалення та електроенергію.

Директор Чечельницького паливного складу Шумило Сергій доповів присутнім, що на даний час проблем з постачанням вугілля немає. Організації та установи забезпечуються вугіллям згідно договорів.

Начальник Чечельницького районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Гончар Анатолій запевнив всіх присутніх у стовідсотковій готовності особового складу до ліквідації ймовірних надзвичайних ситуацій.

Шестаківський  Олег, завідувач сектору з цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами доповів про готовність служб цивільного захисту до дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій під час проходження осінньо-зимового періоду.          

Директор Чечельницьких електричних мереж Стримба Ігор розповів про заходи з підготовки СО «»Чечельницькі ЕМ» до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Про наявність та готовність техніки до осінньо-зимового періоду, запаси протиожеледних матеріалів розповів начальник Чечельницького дорожньо-ремонтного пункту філії «Чечельницький райавтодор» Діхтяр Олександр. Паливно-мастильні матеріали будуть використовуватись в разі перерахунку коштів ПП «Гайтан» відповідно договору.

Яроцький Максим, начальник Гайсинського відділення інспекції Держенергонагляду у Вінницькій області - старший державний інспектор, підсумував хід проведення підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів  соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років, та  визнав роботу по підготовці на належному рівні. 

 

123