Про роботу Демівської сільської ради - емоційно
27.03.17

Схід Демівської територіальної громади відбувся в п’ятницю, 24 березня. На зібранні були присутні: голова районної ради - Сергій П’ЯНІЩУК, перший заступник голови РДА -  Віталій САВЧУК, директор ТОВ «Чарівна нива» - Віктор КОРЧЕВНИЙ, начальники структурних підрозділів РДА та самостійних управлінь, відділів, а також - орендарі землі.

Відповідно до чинного законодавства сільський голова звітував про зроблену роботу в минулому році та знайомив присутніх із планами на нинішній рік.

Свою промову Павло КИФОРЕНКО – сільський голова – розпочав із оголошення хвилини мовчання, вшановуючи пам'ять загиблих під час АТО на сході України.

На жаль на протязі 2016 року пішли із життя 32 жителі нашого села, але життя продовжується  і 2016 року в селі народилося 14 немовлят.

Підсумовуючи зроблене за 2016 рік, слід відмітити, що успішно працюють заклади соціальної сфери села, зокрема - амбулаторія, дитячий садочок, загальноосвітня школа, де навчається 94 учні. Протягом року на школу було виділено 38500 грн. Заплановано на 2017 рік 90 тисяч грн.

Амбулаторія: використано 11520 грн. На поточний рік виділено рішенням сесії 27000 грн.

В дитячому садочку «Малятко» виховується 43 дітей. Дитячий садок додано до субвенції 111300 грн. Закуплено меблі для кухні (23353 грн.), витяжку (5800 грн.),  матеріали для ремонту кухні (9884грн.). Здійснено заміну каналізації на кухні, проведено косметичний ремонт в приміщені, придбано  принтер,  халати, іграшки, інше.

Проведено обстеження будинку культури та виготовлення технічної документації 23616,75 грн. Надано субвенції районний будинок культури - 14550 грн., МНС – 10000 грн., поліції - 10000 грн.,   сімейній медицині - 10000 грн.

Субвенція за 2016 рік склала - 144470,00 грн. Заплановано надати субвенцію на 2017 рік в сумі 189200,00 грн.

Інші видатки на соціальний захист населення у 2016 році надавалися: «чорнобильцям»,  «афганціям», матерям загиблих, допомога на поховання, допомога на лікування, допомога учасникам АТО, допомога  ветерану війни. Всього 32300 грн.

Видатки на дороги:

- Філія «Бершадьрайавтодор»  - поточний ремонт 7738,93 грн.,

- КП «Демівка» -  грейдерування  доріг 5000 грн.,

- Філія «Бершадьрайавтодор» - профілювання доріг на суму 3046,09 грн. Всього 15785,02 грн.

Видатки на інші культурні заходи:

- День Незалежності України - 2700 грн.,

- фестиваль «Голубці» - 18750 грн.,

- нагородження на передачі «ФОЛЬКМЮЗІК» - 8000 грн..

- Новорічний бал маскарад 2000 грн.

Всього 31450,00 грн.

На благоустрій села витрачено 260929грн. В 2016 р. було проведено освітлення по вулицях: Марківка, частково Героїв Майдану, Воїнів-інтернаціоналістів, Поштова, Шкільна.

Благоустрій села на 2017 рік: заплановано виділити 326135 грн.

- Звертаюся до вас з проханням шановні односельці відноситись відповідально за охорону навколишнього середовища, щоб  не вивозили сміття в ліс, у який потім самі ж ходимо і наражаємось на небезпеку, щоб не спалювали листя чи траву з городів. Проводити обрізку гілля дерев,  які ростуть біля будинків та заважають транспорту, наражають людей на небезпеку. Не складати на вулиці дрова, буд матеріали та інше більше ніж на два тижні. Не викидати трупи тварин і сміття  у річки та кар’єр. А також всі ми спостерігаємо не законну вирізку дерев, як на території села так і за його межами, потрібно всім нам задуматися.  Одним словом підтримувати чистоту біля своїх домоволодінь  та у своєму рідному селі –додав Павло КИФОРЕНКО.

Наприкінці свого виступу сільський голова подякував всім небайдужим, які надають грошову та матеріальну допомогу у розбудові села. А саме: Каленичу П.Є, Корчевному В.В, Мазуренку В.І, Білику С.Ф, Атаманенку О.М, Шарапанівській О.С, Редьку С.П, Бевзюку В.П, Гафтонюку С.Є, Рембач А.В.

Слід відмітити, що на зібрання прийшло більше 150 демівчан. Найбільше людей цікавили «земельні» питання, реформування медичної галузі та витрачання бюджетних коштів сільської ради. Сходи-збори були емоційними, що свідчить про небайдужість жителів до громадського життя.

Виступаючи перед присутніми, перший заступник голови РДА – Віталій САВЧУК        - розповів про медичну реформу, етапи її проведення та відповів на поставленні йому запитання.

Голова районної ради Сергій П’ЯНІЩУК подякував сільському голові, сільській раді і депутатам за плідну роботу і зазначив, що кожен бажаючий сьогодні може ознайомитися на сайті сільської ради з прийнятими рішеннями сільської ради та виконкому. Вся робота здійснюється відкрито, прозоро і в інтересах громади.