Про соціальний захист працюючих - із керівниками агроформувань
27.10.16

27 жовтня за участю голови райдержадміністрації С.Пустового, голови районної ради С.П’яніщука, керівників структурних підрозділів РДА відбулася нарада з керівниками агроформувань.

Сергій Пустовий наголосив, що керівники сільгосппідприємств усіх форм власності зобов’язані забезпечити працівникам гідні умови праці, соціальний захист, своєчасність і повноту виплати заробітної плати.

Про врожайність сільськогосподарських культур, підготовку та проведення осінньо-зимових агротехнічних заходів та забезпечення тваринництва кормами доповів начальник управління агропромислового розвитку Володимир Котенко. Він зазначив, що цьогоріч ми маємо високі врожаї зернових, бобових, буряків. На даний час завершуються розрахунки орендарів з пайовиками.

В нараді взяли участь представники страхової компанії  «Провідна». Перед присутніми виступили представники добровільного медичного страхування. Вони ознайомили з місією, досягненнями, фінансовими показниками компанії «Провідна» та запросили до співпраці.