Про забезпечення дітей сільської місцевості дошкільною освітою

У сільській місцевості питання забезпечення дітей дошкільною освітою буде вирішене найближчим часом
Запевнила заступник голови ОДА Любов Спірідонова, відвідавши дошкільний заклад при Лукашівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, де виховуються понад два десятка дошкільнят та будівельний майданчик садочка на 30 місць у с. Щаслива під час робочої поїздки до Липовецького району.
«Розвиток дошкільної освіти — одне з головних завдань соціальних ініціатив Президента України. Цього року першого вересня свої двері маленьким вінничанам відкрили 16 відновлених дошкільних закладів, а до кінця року в планах області відкриття та відновлення ще півсотні садочків»,- зауважила Любов Спірідонова.
Проблема недостатньої кількості дошкільних закладів відчутна в багатьох районах області, Липовецький не є винятком. «Питання із садочками вирішують по-різному, - зазначив заступник голови Липовецької РДА Олег Павлюк,-
будують нові, відновлюють колишні, облаштовують під такі цілі інші будівлі або створюють групи для дошкільнят у приміщеннях шкіл. В минулому році в нашому районі відкрито 2 дитячі дошкільні заклади, плануємо ще 2 відкрити до кінця року».
На сьогоднішній день, за словами Любові Спірідонової, забезпеченість дітей дошкільною освітою по області становить 97 %.
«Ще 5 років тому в чергах у садочки області було більше 6 тисяч дітей. Нині їх 1 тисяча 200 , але незабаром і ця цифра зменшиться. У сільській місцевості вже найближчим часом питання забезпечення дітей дошкільною освітою буде вирішене - запевнила заступник голови ОДА.- У містах Вінниця та Жмеринка це зробити вдасться дещо пізніше»