Проведення поминальних днів відтермінували
22.04.20

Строки поминального тижня, що починається після Великоднього свята, переносяться. А тому жителів та гостей Чечельницького району закликають не відвідувати кладовища.

Таке рішення було прийняте на спільному засіданні керівників та священнослужителів району перед Великоднем. Проведення поминальних днів на території району відбуватиметься 5-6-7 червня, про що настоятелі церков повідомлять парафіян у власний спосіб.
Вирішено не тільки скасувати відвідування кладовищ жителями, але й священнослужителями з метою поминальних заходів.

Прибрати могилки рідних та близьких можна буде після звершення карантину.

Поховання у Чечельницькому районі відбуваються. Але з обов'язковим дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних заходів: обмежена кількість проводжаючих небіжчика, маски, дистанція та без масових поминальних обідів.