Проведено ряд засідань робочих груп
19.02.19

18 лютого, у приміщенні Чечельницької райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Савчука пройшли засідання районних робочих груп з питань:

1) забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат;

2) забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення.

У засіданні робочих груп взяли участь представники Чечельницької податкової інспекції, Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, управління праці та соціального захисту населення РДА, управління Держпраці у Вінницькій області, управління агропромислового розвитку РДА, Чечельницької філії Вінницького ОЦЗ, фінансового управління РДА, Чечельницького районного відділу державної виконавчої служби та запрошені керівники найбільших боржників зі сплати ЄСВ підприємств, організацій та ФОП.

Голова районних робочих груп акцентував увагу на активізації роботи усіх служб району з боржниками зі сплати ЄСВ та прийняте комісійне рішення передачі їхніх справ до відділу державної виконавчої служби для початку процедури стягнення боргів. Також було наголошено на продовжені інформаційно-роз’яснювальної роботи серед керівників підприємств, організацій, ФОП району з питань дотримання законодавства про працю та зайнятість населення.