Радник Президента України В.Зубанов про новий управлінський формат

 

 

 

Радник Президента України Володимир Зубанов взяв участь у звітних зборах у Могилеві-Подільському 23 липня, коли міський голова м. Могилева-Подільського Петро Бровко звітував перед обласною владою і громадою району про роботу за перше півріччя.

В обговоренні звіту взяли участь радник Президента України Володимир Зубанов і заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. Володимир Зубанов високо оцінив нововведення в області:

«Запроваджений в області новий управлінський формат дисциплінує владу, і його слід поширювати в Україні».

Іван Мовчан, завершуючи роботу зборів, нагадав, що новий формат запроваджений для того, щоб дійти до кожної громади, почути її, визначити основні проблеми і мобілізувати всі ресурси на їх розв’язання.

«Цього вимагає від нас Президент України Віктор Янукович, таке завдання ми ставимо перед керівниками районів і територіальних громад, - додав Іван Мовчан. – Завдяки новій формі роботи я знаю, що робиться у кожному населеному пункті. Ми розпочали величезний комплекс будівельних робіт у всій соціальній сфері. Ми приділяємо значну увагу ремонтним роботам, будівництву житла, благоустрою територій. Результат уже помітний».