Районна акція "Туберкульоз: знати,щоб вберегтися"
27.03.19

Чечельницьким районним  центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно ведеться цілеспрямована інформаційно-просвітницька робота щодо профілактики соціально-небезпечних хвороб. Так, протягом березня 2019 року фахівцями із соціальної роботи Чечельницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведені по навчальних закладах району лекції «Туберкульоз : знати, щоб вберегтися» до Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на туберкульоз.

Головною метою проведення даної акції є привернення уваги дітей та молоді до проблем поширення захворювання на туберкульоз та інформування щодо шляхів поширення збудника хвороби, джерелами інфекції, проявами захворювання. Фахівцями із соціальної роботи також були роздані інформаційні буклети та акцентовано увагу на необхідність ведення здорового способу життя з метою попередження захворюваності на туберкульоз.

Директор  РЦ СССДМ Тетяна Фаренюк