Річниця трагічних подій на Майдані

Шановні співвітчизники!

Рік тому змінилося життя кожного з нас. З першою кулею на Майдані, яка обірвала життя одного з наших братів, Україна стала іншою. Змінилися ми всі. Адже саме в цей день розпочалася війна. Спочатку вона виглядала як війна між минулим і майбутнім, згодом вона переросла в протистояння держав, які так само, як і люди, роблять свій вибір - продовжувати чіплятись за старі корумповані радянські ідеали чи будувати  нове життя.

За цей рік ми змінилися. Ми відновили боєздатну армію, допомогли більш ніж мільйону переселенців зі Сходу знайти нові домівки, в країні виник потужний волонтерський рух.

Формування нового громадянського суспільства, яке об’єдналось навколо ідеалів Майдану та бореться за єдину і неділиму Україну, відродження інтересу до України в світі - це найбільший здобуток українського народу за цей час.

Ідеали Майдану дуже прості - не красти, не брехати і змінювати країну. Український парламент відповідає за свою частину реформ, і ми вже розпочали приймати закони, спрямовані на боротьбу з корупцією, відновлення довіри до суду, спрощене ведення бізнесу, відродження місцевого самоврядування.

Оновлення країни і встановлення миру - це найголовніше, що ми усі разом маємо сьогодні зробити. Маємо побудувати нову європейську Україну. Це те, заради чого розпочалась Революція гідності, за що гинули на Майдані та потерпають сьогодні наші співвітчизники під обстрілами російських «градів» на Донбасі і в окупації в Криму. Україна вже заплатила дуже високу ціну і продовжує її платити, і ми не маємо жодного права змарнувати цей шанс.

Ми переможемо!

Слава Україні!