Різдво в Буші
09.01.18

13 січня з 11 години на території Державного історико-культурного заповідника «Буша», що в Ямпільському районі, розпочнеться виставково-різдвяне дійство «Різдво в Буші».
      Гостей розважатимуть творчі колективі з різних районів області. Кожен представить свою святкову світлицю з вертепом та різдвяною атрибутикою, де можна буде не лише послухати колядки чи щедрівки, але й посмакувати різдвяними стравами.
       Майстри народних ремесел запропонують гостям свята взяти участь у майстер-класах із гончарства, лозоплетіння, різьби по дереву, вишивки, бісероплетіння, а також придбати сувенір на згадку.
   Загалом у дійстві візьмуть участь щонайменше три сотні учасників.У різдвяному концерті, який триватиме до 15- ї години, плануються виступи фольклорних співочих та обрядових гуртів районів (ОТГ) з виконанням пісень та обрядів зимово-різдвяних свят – Різдва, Маланки, Василя, Водохреща.