Робоча зустріч голови РДА С.Пустового із Робоча зустріч голови РДА С.Пустового із

Робоча зустріч голови РДА С.Пустового із чорнобильцями
01.12.16

14 грудня – День вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Щороку громада Чечельниччини широко відзначає цей день проведенням мітингу, покладанням квітів біля пам’ятника померлим ліквідаторам, проведенням урочистостей, іншими заходами.

Стало доброю традицією проведення зустрічей керівниками органів місцевої влади та органів місцевого самоврядування із нашими земляками, які брали активну участь у ліквідації аварії на ЧАЕС. Учора голова райдержадміністрації Сергій  Пустовий провів робочу зустріч із головою громадської організації «Союз-Чорнобиль-Україна» Василем Сабашком та членами  організації. В ході зустрічі було погоджено план проведення урочистих заходів та вирішено ряд актуальних питань.

Слід відмітити, що дана громадська організаціє бере активну участь у громадському житті району. В.Сабашок  є членом громадської ради при райдержадміністрації, учасників ліквідації запрошують до освітніх закладів району на засідання «круглих столів», зустрічі та бесіди із молоддю.