Робоча зустріч з жителями с. Бритавка
05.03.19

 4 березня, відбулася робоча поїздка голови райдержадміністрації Сергія Пустового до села Бритавка. Мета поїздки – інформування населення про індексацію пенсій, призначення субсидій, реформування медичної галузі та процес об’єднання територіальних громад.

В сільському будинку культури зібрались небайдужі жителі села, перед якими виступив начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Станіслав Мартинюк. Станіслав Миколайович наочно продемонстрував зміни у нарахуванні та виплаті  субсидій і відповів на всі поставлені питання.

Головний лікар первинної ланки медицини району Віктор Коваль надав роз’яснення щодо етапів впровадження медичної реформи. Зі слів Віктора Аврамовича, у Бритавці один із найкращих показників у районі з укладання декларацій із сімейним лікарем – 73%.

Бритавчани звернулися до керівника району – Сергія Пустового з приводу створення ОТГ. Сергій Михайлович акцентував, що згідно перспективного плану на території Чечельницького району має бути створено дві ОТГ: Чечельницька та Ольгопільська. Бритавка входитиме до складу Чечельницької ОТГ. Завдяки представленим слайдам присутні мали змогу пересвідчитися, що дана об’єднана територіальна громада буде спроможною. – Те, що наш район один із шести в області, у якому не створено жодної ОТГ свідчить про низьку активність депутатів, очільників громад та громадськості Чечельницької селищної і Ольгопільської сільської рад. Саме від них має бути ініціатива. Я неодноразово виступав перед сільськими і селищним головами, на сесіях та сходах громад. Готовий і зараз до співпраці, але процес об’єднання є добровільним і залежить лише від рішення громад, - зауважив Сергій Михайлович. 

  

  

  

123